Imieniny
19 Stycznia 2020
Niedziela
Imieniny obchodz─ů:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do ko┼äca roku zosta┼éo 348 dni.
Udany weekend seniorek i kadetek Drukuj Pole─ç znajomemu
Redaktor: TomP   
02.11.2016.

Udany weekend seniorek i kadetek

Trzy mecze wyjazdowe i trzy zwyci─Östwa w stosunku 3:1, to weekendowy dorobek kadetek i seniorek Nike. 

Pierwsze do rywalizacji przyst─ůpi┼éy kadetki, które w sobot─Ö rano zmierzy┼éy si─Ö w Warszawie z miejscowym SMS-em. Po przespanym pocz─ůtku meczu, nasze zawodniczki od drugiej partii przej─Ö┼éy incjatyw─Ö i wygra┼éy trzy kolejne sety i ca┼ée spotkanie 3:1.

SMS Warszawa - Nike Ostrołęka 1:3 (25:20, 16:25, 20:25, 19:25)

Nike Ostro┼é─Öka: Zosia Dudziec, Natalia Mierzejewska, Zuzia Brewczy┼äska, Klaudia Lendzioszek, Gabriela Lendzioszek, Kamila Kolanowska, Klaudia Wa┼Ťkiewicz (libero),  Wiktoria Lipka, Gabriela Kosek, Marta Komosi┼äska, Julia Gr─ůdzka
Trener: Tomasz Pakieła

W niedziel─Ö seniorki uda┼éy si─Ö na dwa wyjazdowe mecze do Konstancina Jeziorna i Grodziska Mazowieckiego. W pierwszym meczu, podobnie jak kadetki dzie┼ä wcze┼Ťniej, nasze zawodniczki troch─Ö przespa┼éy pierwszego seta i niespodziewanie to zespó┼é z Konstancina wygra┼é premierow─ů ods┼éon─Ö. Kolejne partie to ju┼╝ nasza dobra gra i pewne zwyci─Östwo za trzy punkty 3:1. Do kolejnego niedzielnego spotkania w Grodzisku Mazowieckim przyst─Öpowali┼Ťmy ponownie w roli zdecydowanego faworyta, a jedyn─ů obaw─ů trenera jak na gr─Ö naszego zespo┼éu wp┼éynie fakt gra drugiego spotkania w ci─ůgu dnia i trudy ca┼éodziennej podró┼╝y. Dwa pierwsze sety to nasza zdecydowana przewaga i wygrane do 14 i 20. Lekki kryzys nast─ůpi┼é w trzeciej ods┼éonie. Przeciwniczki na pocz─ůtku seta uzyska┼éy kilku punktow─ů przewag─Ö i mimo zniwelowania przewagi o Sparta wygra┼éa 25:23. Podzia┼éa┼éo to bardzo mobilizuj─ůca na nasz zespó┼é, który wr─Öcz zdeklasowa┼é przeciwniki wygrywaj─ůc ostatniego seta 25:12.

SPS Konstancin Jeziorna - Nike Ostrołęka 1:3 (25:23, 20:25, 16:25, 16:25)
Sparta Grodzisk Maz. - Nike Ostro┼é─Öka 1:3 (14:25, 20:25, 25:23, 12:25)

Skład Nike: Urszula Iwaniuk (kapitan), Joanna Sobotka (libero), Monika Gromadzka, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Magda Wiszowata, Kamila Kolanowska, Natalia Ossowska, Joanna Rogaska, Natalia Mierzejewska, Klaudia Lendzioszek, Anna Kaczyńska
Trener: Dariusz Werpachowski

 Pisz─ů o nas:
http://www.eostroleka.pl/kadetki-nike-z-kolejna-wygrana-w-i-lidze-mazowieckiej,art56396.html
http://www.eostroleka.pl/podwojna-zdobycz-nike-na-wyjezdzie,art56373.html
http://www.sport.moja-ostroleka.pl/art1478072329,trzy-mecze-i-trzy-zwyciestwa-siatkarek-nike

Zmieniony ( 02.11.2016. )
 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »
Najbli┼╝sze mecze

I liga kadetek
Nike Ostrołęka

liga młodziczek
Nike Ostrołęka

II liga juniorek
Nike Ostrołęka

II Liga Juniorek
  

Pkt

Mecze

1

   

2

   

3

   

4

   

5

   

6

   

7

   

8

   

9

   

10

   

11

   

 

I Liga Kadetek
  

Pkt

Mecze

1

Legionovia
Legionowo

  

2

Mos Wola Warszawa

  

3

Atena Warszawa

  

4

Nike Ostro┼é─Öka 

  

5

Nike W─Ögrów

  

6

Esperanto Warszawa

  

7

NOSiR Nowy Dwór Maz.

  

8

Metro Warszawa

  
   

 

Punktacja ligi młodziczek
  

Pkt

 1

  

 2

  

 3

  

4

  

5

  

 6

  

7

  

8

  

9

  

10

  

11

  

12

  
 

awans do finału

 

awans do 1/2 finału

Wydanie polskie: Copyright (C) 2005 Polskie Centrum Joomla! :: (C) 2020 Oficjalna strona zespˇ│u siatkˇwki kobiet NIKE Ostro┼é─Öka
Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.