Krótka Mysiadło zwycięża w Ostrołęce Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
06.02.2017.

Krótka Mysiad┼éo zwyci─Ö┼╝a w Ostro┼é─Öce

Krótka Mysiad┼éo pokona┼éa Nike Ostro┼é─Öka w meczu na szczycie III ligi mazowieckiej. Licznie zgromadzeni kibice tylko w pierwszym secie ogl─ůdali zaci─Öt─ů walk─Ö, któr─ů na przewagi roztrzygn─Ö┼éy na swoj─ů korzy┼Ť─ç przyjezdne. Dwie kolejne partie to ju┼╝ zdecydowana przewaga Krótkiej i w pe┼éni zas┼éu┼╝one zwyci─Östwo bez straty seta.

By┼é to ostatni mecz naszych seniorek w rundzie zasadczniczej. Ka┼╝de zwyci─Östwo zapewni┼éoby nam wygranie ligi i ogron─Ö tyty┼éu sprzed roku. Pora┼╝ka za 3 punkty oznacza, ┼╝e ju┼╝ nie wszystko jest w naszych r─Ökach. Na pewno nie spadniemy ni┼╝ej ni┼╝ 2 miejsce, co gwarantuje nam udzia┼é w dalszej walce o awans do II ligi. O zwyci─Östwie w lidze zadecyduj─ů wyniki pozosta┼éych meczów Krótkiej Mysiad┼éo i Sparty Grodzisk Mazowiecki, a z┼éawsza ich bezpo┼Ťrednie spotkanie.

"Nie zagrali┼Ťmy dobrego meczu. W przygotowaniach do meczu mieli┼Ťmy swoje problemy i to by┼éo wida─ç w naszej grze. W ┼╝aden sposób nie umniejasza to bardzo dobrej gry naszego przeciwnika. Dziewczyny z Mysiad┼éa by┼éy bojowo nastawiaone do dzisiejszego meczu i przewa┼╝a┼éy w ka┼╝dym elemencie gry. Troch─Ö szkoda pierwszej partii, bo przy prowadzeniu 24:20 nie powinni┼Ťmy tak ┼éatwo przegra─ç ko┼äcówki. A wygrany set móg┼é troch─Ö inaczej ustawi─ç ca┼ée spotkanie" - podsumowa┼é trener Dariusz Werpachowski.

Nike Ostro┼é─Öka - Krótka Mysiad┼éo 0:3 (24:26, 11:25, 17:25)

NIKE: Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Natalia Ossowska, Urszula Iwaniuk, Monika Gromadzka, Magda Wiszowata, Joanna Sobotka (libero) oraz , Joanna Rogaska, Klaudia Lendzioszek, Natalia Mierzejewska
Trener: Dariusz Werpachowski