Imieniny
19 Stycznia 2020
Niedziela
Imieniny obchodz─ů:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do ko┼äca roku zosta┼éo 348 dni.
Podsumowanie Roku Sportowego w Ostrołęce Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
13.02.2017.

Rok 2016 by┼é bardzo udany dla naszego klubu. Zwyci─Östwo seniorek w III lidze, srebrny medal m┼éodziczek w Mistrzostwach Mazowsza i awnas do pó┼éfina┼éu Mistrzostw Polski, czwarte miejsce kadetek w Mistrzostwach Mazowsza, powo┼éania Julii Serowieckiej i Gabrieli Lendzioszek do kadry Polski oraz przesz┼éo dzisi─Ö─ç powo┼éa┼ä do kadry Mazowsza w ró┼╝nych kategoriach wiekowych spotka┼éo si─Ö z uznaniem lokalnego ┼Ťrodowiska sportowego.

W dwóch ró┼╝nych plebiscytach organizowanych przez Tygodnik Ostro┼é─Öcki i portal internetowy Moja Ostro┼é─Öka, a┼╝ cztery nagrody trafi┼éy do naszego klubu. W plebiscycie Tygodnika Ostro┼é─Öckiego g┼éosami czytelników Sportowcem Roku zosta┼éa Gabriela Lendzioszek, natomiast decyzj─ů kapitu┼éu plebiscytu tytu┼é w kategorii Klub Sportowy Roku trafi┼é do Nike Ostro┼é─Öka.
 
 

 
Na organizowanej dwa dni pó┼║niej przez portal internetowy Moja Ostro┼é─Öka Gali Sportowiec Roku2016 w Regionie dwie nagrody trafi┼éy do Gabrieli Lendzioszek. Zosta┼éa ona wyró┼╝niona przez firm─Ö Olimp Sport Nutrition oraz otrzyma┼éa od kapitu┼éy plebiscytu tyty┼é "Sportowego Odkrycia Roku 2016".
 
 
 

 
Wi─Öcej zdj─Ö─ç i informacji na stronach:
 
 
 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »
Najbli┼╝sze mecze

I liga kadetek
Nike Ostrołęka

liga młodziczek
Nike Ostrołęka

II liga juniorek
Nike Ostrołęka

II Liga Juniorek
  

Pkt

Mecze

1

   

2

   

3

   

4

   

5

   

6

   

7

   

8

   

9

   

10

   

11

   

 

I Liga Kadetek
  

Pkt

Mecze

1

Legionovia
Legionowo

  

2

Mos Wola Warszawa

  

3

Atena Warszawa

  

4

Nike Ostro┼é─Öka 

  

5

Nike W─Ögrów

  

6

Esperanto Warszawa

  

7

NOSiR Nowy Dwór Maz.

  

8

Metro Warszawa

  
   

 

Punktacja ligi młodziczek
  

Pkt

 1

  

 2

  

 3

  

4

  

5

  

 6

  

7

  

8

  

9

  

10

  

11

  

12

  
 

awans do finału

 

awans do 1/2 finału

Wydanie polskie: Copyright (C) 2005 Polskie Centrum Joomla! :: (C) 2020 Oficjalna strona zespˇ│u siatkˇwki kobiet NIKE Ostro┼é─Öka
Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.