Imieniny
16 Listopada 2019
Sobota
Imieniny obchodz─ů:
Aureliusz, Dionizy,
Edmund, Gertruda,
Leon, Maria, Marek,
Niedamir, Otomar,
Paweł, Piotr
Do ko┼äca roku zosta┼éo 46 dni.
Ostrołęcka Minisiatkówka "bryluje" w Kinder 2013 Drukuj Poleć znajomemu
14.03.2013.
 Logo Kinder 

    SUPER POSTAWA NASZYCH OSTRO┼ü─śCKICH MINISIATKAREK
NA TURNIEJACH KINDER 2013

II Turniej Kinder 2013- 13-14.04.2013r. 

"CZWÓRKI"- Bie┼╝u┼ä 17.03.2012r.
Po wczorajszym sukcesie "dwójek" dzisiaj nadesz┼éy równie┼╝ bardzo mile informacje.
W Bie┼╝yniu starowa┼éa nasza "czwórka" i wzoruj─ůc si─Ö na m┼éodszych kole┼╝ankach, jeszcze nieoficjalnie, tak┼╝e zakwalifikowa┼éa si─Ö do drugiego turnieju. Przypominam, i┼╝ nasza jedna, faworyzowana ekipa by┼éa rozstawiona i automatycznie "bez gry" otrzyma┼éa awans. Wi─Öc w II trunieju wystartuj─ů nasze 2 ekipy-  wszystkie jakie zosta┼éy zg┼éoszone do rozgrywek z rocznika 2000.
Trenerem naszych "4" jest Dariusz Piersa.
Awansowały:
1. J.Serowiecka, K. Wa┼Ťkiewicz, K.Krawaczek, J. Szczepanek
2. P.Parzych, N. Bednarczyk, M. Szalast, Z. Gadzała

----------------------------------
"TRÓJKI"- Radom 17.03.2013r.
Sukces zanotowa┼éy tak┼╝e nasz "┼Ťredniaczki", które musia┼éy najdalej jecha─ç ┼╝eby udowodni─ç swoje umiej─Ötno┼Ťci. Radom to dzisiajsze pole bitwy naszych "trójek" z rocznika 2001. Wystartowa┼éy tam nasze 3 dru┼╝yny i dwie z nich b─Öd─ů dalej walczy┼éy w Ogólnopolskim Turnieju Kinder 2013.
Brawa, brawa za pracowit─ů niedziel─Ö. Jest godznika 18.30 one jeszcze s─ů w drodze powrotnej ale gratulacj─Ö ju┼╝ sie im nale┼╝─ů.
Trenerk─ů rocznika 2001 jest Katarzyna Bloch.
Awansowały
Trójka1. K. Lendioszek, N. Mierzejewska, A. Turek i Marta Komosi┼äska
Trójka2. Karolina ┼╗ebrowska, Wiktoria Zatryb, Karolina Auchimiuk

W turnieju, g┼éównym, który odby┼é sie jeszcze tego samego dnia , "trójka1" wywalczy┼éa wysokie 3 miejsce!! i tym samym zdoby┼éa punkty w ogólnej klasyfikacji. Wszystkie zespo┼éy pokaza┼éy si─Ö z bardzo dobrej strony i walczy┼éy do ostatniego punktu.

-------------------------------------------------
"DWÓJKI"- Lesznowola 16.03.2013r.

WYNIKI naszych "dwójek"
WYNIKI grupy 2 "dwójek"

Zwyci─Özka dru┼╝yna Po pierwszych informacjach by┼éo 90% skuteczno┼Ťci, jednak czu┼ée oko naszych trenerów zdementowa┼éo fa┼észywe pog┼éoski i mamy 100%-wy awans naszych najm┼éodszych siatkarek. Cieszymy si─Ö bardzo!!! 
Nale┼╝y podkre┼Ťli─ç, ┼╝e by┼é to dla naszych wszystkich 11-latek pierwszy turniej i chyba nikt nie liczy┼é na taki sukces!! Szkoda Ulu i Darku, ┼╝e nie wzi─Öli┼Ťcie na te zawody 20 dru┼╝yn, bo jestem pewien, ┼╝e i pozosta┼ée dziewczyny, które niestety odpad┼éy w naszych wewn─Ötrznych eliminacjach, te┼╝ by awansowa┼éy. Szykuje si─Ö niez┼éy "narybek siatkarski" w Ostro┼é─Öce
Serdeczne podzi─Ökowania dla naszych kibiców!, ...  które "zaciekle" wspiera┼éy wszystkie nasze zawodniczki. rywalizuj─ůce w turnieju dwójek w Lecznowoli. Brawa dla wspania┼éych Pa┼ä!!

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich dziewczynek i ich trenerów:
Uli Iwaniuk i Darka Piersy!!!
Awansowały:
1. Zu┼Ťka S., Lendzioszek G.,
2. Murawska M., Kobus A.,
3. Jadczak O., Lipka W.,
4. ┼╗ebrowska J., Zy┼Ťk O.,
5. Niedźwiecka K., Brewczyńska Z.,
6. Jaworska L., Lendzioszek A., Załęska N.,
7. Bogdanowska J., Jankowska K., Rymek M.,
8. Trojnar Z., Wnuk O.,
9. Augu┼Ťciak A., Kurowska W.,
10. Ambroziak M., Lipka W., Karnicka M.

---------------------------------------------------

    W dniach 16-17.03.2013r. rozpoczynaj─ů si─Ö rozgrywki Minisiatkówki Kinder 2013r. dla dziewcz─ůt z rocznika 2000- 2002 i m┼éodszych. W tegorocznych rozgrywkach wystartuje  ponad 50-─ůt najm┼éodszych adeptek siatkówki z Ostro┼é─Öki oraz reprezentacja LUKS Czerwin. Dla prawie wszystkich b─Ödzie to debiut na zawodach poza naszym miastem na których b─Öda mog┼éy rywalizowa─ç z rówie┼Ťniczkami z ca┼éego Mazowsza

Logo Kinder 

DWÓJKI
W najm┼éodszej grupie, zespo┼éów dwu osobowych, rocznik 2002 i m┼éodsze turniej odb─Ödzie si─Ö dn. 16.03.2013r. w Lesznowoli (k.Warszawy) ul. Szkolna 1.
W bie┼╝─ůcym roku do rozgrywek na Mazowszu zg┼éosi┼éo si─Ö 120 "dwójek". Ostro┼é─Ök─Ö b─Ödzie reprezentowa┼éo 12 dru┼╝yn z Akademi Siatkówki Go┼éasia i NIKE Ostro┼é─Öka. W zespo┼éach tych wyst─Öpuj─ů zawodniczki z klas sportowych Szkó┼é Podstawowych Nr 2 i Nr 6.
Oto nasza 24-ka zawodniczek:

Lipka Wiktoria, ┼╗ebrowska Julia, Sandra Zu┼Ťka, Brewczy┼äska Zuzia, Jadczak Ola, Zy┼Ťk Ola, Lendzioszek Ala, Jaworska Lena, Kurowska Wiktoria, Augu┼Ťciak Aneta, Kobus Amelia, Murawska Marysia, Bogdanowska Julia, Jankowska Karolina, Lendzioszek Gabriela, Nied┼║wiecka Klaudia, Trojnar Zuzia, Gawrych Natalia, Wnuk Ola oraz po dodatkowych eliminacjach Lipka Ola, Za┼é─Öska Natalia, Karnicka Monika, Rymek Magda.
Zawodniczki trenuj─ů pod okiem Urszuli Iwaniuk i Dariusza Piersy
System rozgrywek: 10 grup po 5(6) zespo┼éów- gramy 1 set „ka┼╝dy z ka┼╝dym” do 21 pkt (2-a punkty przewagi), do turnieju g┼éównego i do nast─Öpnego turnieju awansuj─ů 3 zespo┼éy z grupy. Rozpoczynamy zawody o 9.00

 
TRÓJKI

      W tej kategorii mini siatkówki wyst─ůpi─ů dziewcz─Öta z rocznika 2001 (pi─ůta klasa szko┼éy podstawowej) i m┼éodsze. Wystawimy do rywalizacji 3-y zespo┼éy, które trenuj─ů i reprezentuj─ů miasto Ostro┼é─Öka pod "szyldem" Akademii Siatkówki Go┼éasia.  Po sukces pojad─ů: Mierzejewska Natalia, Turek Anna, Lendzioszek Klaudia, ┼╗ebrowska Karolina, Dudziec Zosia, Sobczak Marysia, Auchimik Karolina, Olk Zuzia, Zatryb Wiktoria, Ciszewska Olga, Komosi┼äska Marta.
Opiekunem i szkoleniowcem "trójek" jest Katarzyna Bloch
Turniej zostanie rozegrany w Radomiu w dn. 17.03.2013r. - godz. 9.30, ul. 25 Czerwca 79, ul. Mi┼éa 19
System rozgrywek: 10 grup po 5(6) zespo┼éów- 1 set „ka┼╝dy z ka┼╝dym” do 21 pkt, do turnieju g┼éównego i do nast─Öpnego turnieju awansuj─ů 3 zespo┼éy z grupy


CZWÓRKI

      W tej kategorii mamy najwi─Öksze atuty i do┼Ťwiadczenie. Nasza pierwsza "czwórka" w sk┼éadzie: Julia Serowiecka, Klaudia Wa┼Ťkiewicz, Katarzyna Krawaczek i Wiktoria Szczepanek to wygi parkietów i w ubieg┼éym roku uplasowa┼éy si─Ö w czo┼éowej 8 woj. mazowieckiego co pozwoli┼éo im by─ç rozstawion─ů dru┼╝yn─ů i otrzyma─ç bezpo┼Ťredni awans do drugiego turnieju.
Drugi zespó┼é wyst─Öpuj─ůcy w tej kategorii jest naszym debiutantem. Ma on du┼╝e mo┼╝liwo┼Ťci jednak brak do┼Ťwiadczenia mo┼╝e wiele zdzia┼éa─ç zarówno w pozytywnym jak i negatywnym s┼éowa znaczeniu. Sk┼éad zespo┼éu Akademia Siatkówki Ostro┼é─Öka II: Patrycja Parzych, Natalia Bednarczyk, Magda Szalast, Zuzia Gadza┼éa oraz 2-ie rezerwowe Patrycja Goc┼éowska i Natalia Sadocha.
Turniej odb─Ödzie si─Ö w Bie┼╝uniu w dniu 17.03.2013r.
Odpowiedzialnym za wyszkolenie oraz dobr─ů dusz─ů "CZWÓREK" jest Dariusz Piersa 
System rozgrywek: 10 grup po 5(6) zespo┼éów- 1 set „ka┼╝dy z ka┼╝dym” do 21 pkt, do turnieju g┼éównego i do nast─Öpnego turnieju awansuj─ů 2 zespo┼éy z grupy.
Nasze dziewczyny ropoczynaj─ů w grupie B o godz. 13.30.

    
     Nasza ok. 50-osobowa reprezentacja Ostro┼é─Öki jest ekpi─ů debiutantów wi─Öc ka┼╝de zagranie, ka┼╝dy pojedynek b─Öd─ů dla tych najm┼éodszych dziewcz─ůt ogromnym osi─ůgni─Öciem i prze┼╝yciem.
Liczymy na dobre wie┼Ťci i mi┼ée niespodzianki z parkietów i czekamy na odkrycia w┼Ťród zawodniczek. Na pewno najlepsze z nich b─Öd─ů nied┼éugo trenowa┼éy w Nike Ostro┼é─Öka. B─Öd─ů mog┼éy wspólnie ze starszymi kole┼╝ankim z dru┼╝yn M┼éodziczek, Kadetek a nawet Seniorek dokszta┼éca─ç si─Ö i rozwija─ç swój talent.

Wa┼╝ne podkre┼Ťlenia jest, i┼╝ dodatkowo nasz region w mini siatkówce- Kinder 2013 b─Ödzie reprezentowa┼é klub LUKS Czerwin. Jest to m┼éoda ekipa, z któr─ů na bie┼╝─ůco wspo┼épracujem.  Reprezentanci z Czerwina wystapi─ů w "dwójkach" i "trójkach" Trenerem siatkarek jest p. Przemys┼éam Stepnowski.

3mam kciuki!!

Zmieniony ( 24.04.2013. )
 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »
Najbli┼╝sze mecze

I liga kadetek
Nike Ostrołęka

liga młodziczek
Nike Ostrołęka

II liga juniorek
Nike Ostrołęka

II Liga Juniorek
  

Pkt

Mecze

1

   

2

   

3

   

4

   

5

   

6

   

7

   

8

   

9

   

10

   

11

   

 

I Liga Kadetek
  

Pkt

Mecze

1

Legionovia
Legionowo

  

2

Mos Wola Warszawa

  

3

Atena Warszawa

  

4

Nike Ostro┼é─Öka 

  

5

Nike W─Ögrów

  

6

Esperanto Warszawa

  

7

NOSiR Nowy Dwór Maz.

  

8

Metro Warszawa

  
   

 

Punktacja ligi młodziczek
  

Pkt

 1

  

 2

  

 3

  

4

  

5

  

 6

  

7

  

8

  

9

  

10

  

11

  

12

  
 

awans do finału

 

awans do 1/2 finału

Wydanie polskie: Copyright (C) 2005 Polskie Centrum Joomla! :: (C) 2019 Oficjalna strona zespˇ│u siatkˇwki kobiet NIKE Ostro┼é─Öka
Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.