DZI─śKUJEMY ZA TRZYMANIE ZA NAS KCIUKÓW, SMS-Y, TELEFONY, WSZYSTKIM NASZYM KIBICOM, PRZYJACIO┼üOM, SYMPATYKOM!!! WIELKIE DZI─śKI

NIKE w 1/2 Mistrzostw Polski!!!
GOR─äCE ZDJ─śCIA
1/2 Mistrzostw Polski M┼éodziczek  Puchar za II miejsce w 1/4 MPMlodziczek

PÓ┼üFINALSITKI MISTRZOSTW POLSKI

Sk┼éad Nike na turnieju w Wa┼éczu: Paulina Nied┼║wiecka, Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Magdalena Piersa, Kaja K─Ödzierska, Klaudia Jadczak, Julia Serowiecka, Paulina Trzci┼äska, Klaudia Che┼éstowska, Karolina Ko┼Ťka.

Artyku┼éy o trwaj─ůcym coraz wi─Ökszym naszym sukcesie:

07.04.2013r. godz. 11.20

10.00 07.04.2013r.- OTPS Nike Ostro┼é─Öka - UKS Olimp Bartoszyce :
1 set: 2: 6- pierwszy czas dla Nike!; 17:20 drugi czas dla Nike; Nike ruszy┼éo do odrabiania strat- 20:21 czas dla Olimpu; 23:22 drugi czas dla Olimpu- po walce punkt za punkt, ko┼äcówka nale┼╝a┼éa do nas- 2-ie czapy  i po wybloku- atak sko┼äczony - Koniec seta 1:0- DLA NIKE

2 set- przegywamy 2:3 i zacz─Ö┼éa si─Ö jazda- 16:3 dla nas- super gra w wykonaniu naszych dziewczyn. Pi┼éka jak zaczarowana, nie ma takiej si┼éy ┼╝eby spad┼éa na parkiet. Funkcjonuje blok, obrona na ca┼éym boisku, "siedzi" zagrywka i gra pe┼éna po┼Ťwi─Öcenia - jest horror na trybunach- dziewczyny super. Bezb┼é─Ödny set (na serio ani jednego b┼é─Ödu)- BRAVA BRAVA BRAVA- NIESAMOWITY MECZ DZIEWCZYN- OLIMP BARTOSZYCE BEZ SZANS- "Co si─Ö wydawa┼éo gro┼║ne po chwili staje si─Ö bezbronne"

10.00 - Libero Wałcz - Nike Ostrołęka
set 1: Pierwsza 6-tka: Paulina Nied┼║wiecka, Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Magdalena Piersa, Kaja K─Ödzierska, Klaudia Jadczak
14:11 do tyłu czas dla Darka (po 4-ch straconych punktach); 18:13- 2-gi czas dla Nike- ciężko obronić ataki Libero Wałcz!
22:20- czas dla Wałcza
set 2: Przegrywamy 11:9- czas dla Nike; 16:9; dochodzimy na 16:15 i walka. Przegrywamy 25:20

Niestety- dziewczyny si─Ö stara┼éy lecz nerwy w przyj─Öciu, kilka ataków w siatk─Ö  Wa┼écz ma wysoki blok, 3-y zawodniczki atakuj─ů z 2 lini. Przegrali┼Ťmy po równej walce!
Gramy dalej!!! KRÓTKO PRZECIWNIK BY┼ü SILNY!!!

11.45 Olimp Bartoszyce - Virtus Szlichtyngowa

Bartoszyce bardzo wysokie dziewczyny, na rozgrzewce 10 z 12 wbija gwo┼║dzie. Jest 7:3 dal Bartoszyc- s┼éabe punkty dru┼╝yny to na pierwszy rzut oka to niestaranny ale b. wysoki blok, "zak┼éócenia" w ustawiniu. Wygl─ůda ┼╝e b─Ödzie ┼éatwa wygrana OLIMPU Bartoszyce.
12:4- drugi czas dla Virtusa. S┼éabe przyj─Öcie i ma┼éo ataków Szlichtyngowa. Blok czasmi funkcjonuje.
Koniec seta 25:8 Bartoszyce silne- ataki ponad blokiem i dobra zagrywka! ! To tyle na temat dru┼╝yn.
2 set- niby 2:2, 3:3 4:4 ale po błędach Olimpu (2 serwy i 2 ataki w siatkę)

15.30 - Nike Ostrołęka - Virtus Szlichtyngowa
1 set: 8 zagrywek M┼éodej i z 3:3= 11:3;17:7 drugi czas dla Virtusa; Teraz trwa seria Kaji K─Ödzierskiej chyba ósma zagrywka- 22:7!!! 24:7= wchodzi Karolina Ko┼Ťka i Klaudia Che┼éstowska
 2 set; 3 dobre serwy Pa─çki i jest 8:8; z 9:11 jest 16:11 w tym czasie na zagrywce Ola Piersa drugi czas dla Virtusa a po czasie as Oli Piersy; i siatka Virtusa, i atak Pa─çki i 20:11 i Ola w siatk─Ö i 20:12. Dobrze, ┼╝e "siedzi" zagrywka.
 WYGRYWAMY 2:0
 DZI─śKUJEMY ZA TRZYMANIE ZA NAS KCIUKÓW, SMS-Y, TELEFONY WSZYSTKIM NASZYM KIBICOM, PRZYJACIO┼üOM, SYMPATYKOM!!! WIELKIE DZI─śKI.

17.00- Libero Wałcz - Olimp Bartoszyce
Je┼Ťli wygra Libero to my jutro musimy pokona─ç Olimp Bartoszyce- niewazne jaki wynik ale wygra─ç i mamy 2 miejsce;
Je┼Ťli natomiast wygra Olimp 2:0 to jutro musimy wygra─ç 2:0 z Olimp-em i jak najwi─Öksz─ů ró┼╝nic─ů ma┼éych punktów bo o kolejno┼Ťci zadecyduj─ů ma┼ée punkty (zak┼éadaj─ůc ┼╝e Libero Wa┼écz pokona Virtus Szkichtyngowa) - chyba si─Ö nie pomyli┼éem w obliczeniach!!??
Ko┼äcowy wynik 2:1 dla Lbero- jutro musimy wygra─ç nie wa┼╝na ile tylko wygra─ç. Na podobnym wózku jed─ů Bartoszyce- musz─ů z nami wygra─ç.