Imieniny
17 Pa┬č┼║dziernika 2018
Œroda
Imieniny obchodz─ů:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do ko┼äca roku zosta┼éo 76 dni.
Rozstawieniowy młodziczek 20-21/09/2013 Drukuj Poleć znajomemu
19.09.2013.

I Liga

II Liga

III Liga

Rosario Lubowidz

Ósemka Siedlce

SMS II W-wa

OTPS Nike Ostrołęka

UKS Esperanto W-wa

Plas I W-wa

6 Radom

Praska 30

MOS Wola W-wa

Atena I W-wa

Legionovia Legionowo

Set Lesznowola

SMS W-wa

13 Radom

Olimp Tłuszcz

Volley Płock

GLKS Nadarzyn

Rosario II Lubowidz

   

IV Liga

V Liga

VI liga i dalsze 

4 najlepsze z

2 z 4 miejsc

wed┼éug bilansu 

4 miejsc

 wed┼éug bilansu

z eliminacji

Pierwszy mecz Nike Ostrołęka- Iskra Legionowo 2:0 (25:9; 25:13) mamy III ligę
Drugi mecz Nike Ostrołęka- Plas I Warszaw 2:0 (25:19; 25:15)- mamy II ligę
Trzeci mecz Nike Ostrołęka- Esperanto W-wa 2:0 (25:15; 26:24)- mamy I ligę

 Sk┼éad M┼éodziczek OTPS Nike Ostro┼é─Öka: Magdalena Piersa- kapitan, Klaudia Wa┼Ťkiewicz, Aleksandra Dami─Öcka, Julia Serowiecka, Julia Dami─Öcka, Maja Koby┼éecka, Joanna Rogaska, Aleksandra Mróz, Agata Kaczmarczyk, Anna Kaczy┼äska, Wiktoria Szczepanek, Kinga Laskowska.
Trener: D. Piersa

Młodziczki 22.09.2013r.- Warszawa- grupy
 

A

B

C

Rosari Lubowidz I

OTPS Nike Ostrołęka

Mos Wola W-wa

Ósemka Siedlce

Plas I Wwa

Praska 30

SMS II Wa

Espranto W-wa

Legionovia II

Atena II W-wa

Iskra Legionowo

6 Radom

   

D

E

F

LTS Legionovia I

13 Radom I

Nadarzyn I

Atena II W-wa

SMS I W-wa

Voley Płock

Olimp Mińsk Maz.

Pułaski W-wa

Plas II W-wa

Set Lesznowola

Olimp Tłuszcz

Rosario Lubowidz II

   

 

1.Wyniki I etap Turnieju rozstawieniowego- 21.09.2013r. Ostro┼é─Öka

M┼éodziczki 21.09.2013r.  

1

2

3

1. Rosario I Lubowidz1. Nike I Ostrołeka1.MOS Wola W-wa
2. Rosario II Lubowidz2. Olimp Tłuszcz2. Atena II W-wa
3. Blue Soft Mazovia3. Polonez II Wyszków┼╗bik Pruszków
 4. Nike II Ostro┼é─Öka  
   

4

5

6

1. Legionovia1. 13 Radom I1. Nadarzyn I
2. Iskra Legionowo2. 6 Radom2. Set Lesznowola
Polonez I WyszkówZwole┼äWrzos Mi─Ödzyborów
 Beta Pionki8 Pruszków
   

7

8

9

1. Ósemka Siedlce1. Volley P┼éock1. SMS I Warszawa
2. Olimp I Mi┼äsk Maz.2. SMS II  Warszawa 2. Esperanto W-wa
3. AZS AWF W-waOSiR ┼╗yrardówJedynka Kozienice
   
   

10

11

12

1. UKS Atena I W-wa1. Praska 301. Plas I W-wa
2. Legionovia II2. Plas II W-wa2. Pułaski W-wa
Sparta Grodzisk Maz3. KKS Kozienice3. Olimp II Mińsk Maz
 Nadarzyn II 

Wyniki Turniej Rozstawieniowy Młodziczek- 21.09.2013r. Ostrołęka

1. OTPS Nike Ostro┼é─Öka I - Polonez II Wyszków 2:0 (25:11; 25:6)
2. OTPS Nike Ostrołęka II - Olimp Tłuszcz 0:2 (12:25; 23:25)
3. OTPS Nike Ostrołęka I - Olimp Tłuszcz 2:0 (25:14; 25:23)
4. OTPS Nike Ostro┼é─Öka II - Polonez II Wyszków 0:2 (15:25; 17:25)
5. Olimp T┼éuszcz - Polonez II Wyszków 2:1 (20:25; 25:12; 15:7)
6. OTPS Nike Ostro┼é─Öka I - OTPS Nike Ostro┼é─Öka II 2:0 (25:23; 25:22)
Kolejno┼Ť─ç turnieju:
1. OTPS Nike Ostrołęka I- trener D. Piersa
2. Olimp Tłuszcz
3. Polonez II Wyszków
4. OTPS Nike Ostrołęka II- trenerka K. Bloch

Awans do Fina┼éowego Turnieju Rozstawieniowego M┼éodziczek w Warszawie - 22.09.2013r. uzyska┼éy:
1. OTPS Nike Ostrołęka I
2. Olimp Tłuszcz

   --------------------------------------------------- 

Do rozgrywek w sezonie 2013/2014 w kategorii m┼éodziczek zg┼éosi┼éa si─Ö rekordowa liczba 40 zespo┼éów, potencjalne rywalki naszych dziewcz─ůt:

UKS SMS Warszawa I
UKS SMS Warszawa II
Mazovia Warszawa
KKS Kozienice
OSiR ┼╗yrardów
UKS Atena Warszawa I
UKS Atena Warszawa II
UKS Atena Warszawa III
Set Lesznowola
UKS Olimp Tłuszcz
UKS BetaPionki
UKS Polonez Wyszków I
UKS Polonez Wyszków II
MPKS Zwoleń
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
MKS ┼╗bik Pruszków
MUKS Sparta Warszawa
MUKS Volley Płock
MUKS 13 Radom
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki I
MKS Olimp Minsk Mazowiecki II
UMKS MOS Wola Warszawa
MKS Iskra Legionowo
LTS Legionowia Legionowo
UKS Plas Warszawa I
UKS Plas Warszawa II
UKS Esperanto Warszawa
UKS Ósemka Siedlce
UKS Rosario Lubowidz I
UKS Rosario Lubowidz II
GLKS Nadarzyn I
GLKS Nadarzyn II
UKS Ósemka Pruszków
UKS Jedynka Kozienice
UKS Pułaski Warszawa
Stowarzyszenia Praska 30 Warszawa
SPS Olimpia W─Ögrów
UKS Szóstka Radom
OTPS Nike Ostrołęka I- r. 1999/2000
OTPS Nike Ostrołęka II- r. 2000 i młodsze

Zmieniony ( 10.10.2013. )
 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »
Najbli┼╝sze mecze

III liga seniorek
Sparta Grodzisk Maz. - Nike Ostrołęka

08.04.2018 godz. 18:00

III Liga Seniorek
  

Pkt

Mecze

1

Nike Ostrołęka

40

16

2

Volley Płock

39

15

3

Mos Wola Warszawa

36

15

4

AZS LSW Warszawa

34

16

5

Konstancin Jeziorna

28

16

6

Esperanto Warszawa

15

16

7

Sparta Grodzisk M.

11

16

8

Astoria Piaseczno

5

16

9

Olimp Mińsk Maz

5

16

 

I Liga Kadetek
  

Pkt

Mecze

1

Legionovia
Legionowo

40

14

2

Mos Wola I Warszawa

35

14

3

Atena Warszawa

28

14

4

Nike Ostro┼é─Öka 

27

14

5

UKS SMS Warszawa

18

14

6

Esperanto Warszawa

13

14

7

Mos Wola II Warszawa

7

14

8

Sparta
Warszawa

0

14

   

 

Punktacja ligi młodziczek
  

Pkt

 1

LTS I Legionowo

244

 2

Metro I Warszawa

242

 3

Atena I Warszawa

236

4

Mos Wola I
Warszawa

227

5

GLKS I Nadarzyn

223

 6

Metro II Warszawa

222

7

Nike I Ostrołęka

216

8

NOSiR Nowy Dwór Maz.

214

9

MUKS Volley Płock

200

10

Plas Warszawa

200

11

MUKS I 13 Radom

199

12

MUKS Krótka Mysiad┼éo

195

 

awans do finału

 

awans do 1/2 finału

Wydanie polskie: Copyright (C) 2005 Polskie Centrum Joomla! :: (C) 2018 Oficjalna strona zespˇ│u siatkˇwki kobiet NIKE Ostro┼é─Öka
Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.