Sk┼éad Nike pierwsza szóstka: Paulina Nied┼║wiecka, Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Natalia Ossowska, Magdalena Wiszowata, Aleksandra Mierzejewska
17:20- drugi czas dla Nike p 5-ci b.słabych przyjęciach
21:25 dla nas!!!
2 set
Sk┼éad Nike pierwsza szóstka: Paulina Nied┼║wiecka, Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Natalia Ossowska, Julia Serowiecka, Aleksandra Mierzejewska
6:1- czas dla Nike
Mimo zrywu i pogoni w drugiej cz─Ö┼Ťci seta, przewaga przeciwniczek jest du┼╝a- niestety 1:1 w meczu

3 set
18:16;21:21, 22:24, przy stanie 23:24- s─Ödzia odgwizada┼é nam 8 sek (na zagrywce)!!?? Koniec seta!- nie zaserwowali┼Ťmy, punkt dla Nadarzyna!!! Pierwszy raz widzia┼éem na rozgrywkach m┼éodzie┼╝owych taki "numer" a szczególnie w secie bardzo zaci─Ötym a my byli┼Ťmy w natarciu a Nadarzyn pragnie "doci─ůgn─ů─ç" przewag─ů, któr─ů zdoby┼é na pocz─ůtku seta a taraz roztrwoni┼é pod koniec tej partii!!
Przypominaj─ů mi si─Ö te mecze w których s─Ödziowie rozstrzygaj─ů o wyniku partii i to by┼é jeden z nich!!

4 set
Pocz─ůtek dla Nadarzyna- jednak gonimy!! 15:15 wyrównujemy i uciekamy: 15:17; 16:18; 17:22 i ostatecznie 18:25. Zawodniczki z Nadarzyna troszk─Ö zrezygnowane, natomiast nasze dziewczyny ze ┼Ťpiewem, u┼Ťmiechem robi─ů swoje!! Wygrywaj─ů pewnie t─ů parti─Ö! 18:25

5 set
Zagrywa Ola Piersa 0:2 dla nas.
5:4 czas dla Nike
Od "czasu" dla Nike rozpoczynamy marsz ku wygranej. Trener z Nadaryna bierze czas przy stanie 8:10 i 8:11.
Prowadzimy 3 pkt i ko┼äcówka perfekcyjna Nadarzyn rozbity! 10:15.
Na trybunach troszk─Ö niemi┼éo- kibice z Nadarzyna ograniczaj─ů si─Ö do wy┼Ťmiewania i nawet padaj─ů wulgarne s┼éowa s┼éyszane na ca┼éej hali- ma┼éy niesmak!!!

WYGRYWAMY MECZ 3:2