Lucyna, Ma艂gorzata,
Marian, Sulis艂awa,
Wiktor, Wiktoriusz
Do ko艅ca roku zosta艂o 76 dni.
P贸艂fina艂 Mistrzostw Mazowsza M艂odziczek-1-2.02.2014r. Warszawa Drukuj Pole膰 znajomemu
01.02.2014.

M艂odziczki w Pó艂finale MMPó艂fina艂 Mistrzostw Mazowsza
1-2.02.2014r. Warszawa.
Mimo niedzielego odrodzenia,
m艂odziczki OTPS Nike Ostro艂臋ka
bez awansu do fina艂u.

Turniej Pó艂fina艂owy Mistrzostw Mazowsza M艂odziczek sta艂 pod znakiem sensacji. Przed imprez膮, w艣ród faworytów do awansu do fina艂u upatrywano w Ósemce Siedlce, Esperanto Warszawa i Nike Ostro艂臋ka. Wielk膮 niewiadom膮 by艂a Legionovia Legionowo, której forma w miar臋 rozgrywek ros艂a.

M艂odziczki w Pó艂finale Mistrzostw Mazowsza
 Nasze dziewczyny bardzo wierzy艂y w swoje umiej臋tno艣ci i mia艂y sprawi膰 mi艂膮 niespodzink臋 i spotka膰 si臋 w wielkim finale.
Pierwszy sobotni mecz jednak zweryfikowa艂 marzenia. S艂absza postawa naszych dziewczyn w meczu z Legionovi膮 i przegrana 0:2 podnios艂a nam poprzeczk臋 do awansu.
Kolejny pojedynek to raczej pewniak do awansu Ósemka Siedlce- bardzo dobra nasza gra i wygrany pierwszy set. Druga partia to walka punkt za punkt, jednak to Siedlce sa gór膮 i 1:1. Tie-break to nerwy i s艂aby nasz pocz膮tek i niestet przegrywamy 1:2, co oznacz nik艂e szanse na znalezienie sie w pierwszej dwójce turnieju, które by dawa艂o awans do Fina艂u Mazowsza.
Ostatni sobotni mecz to mia艂o by膰 pewne i 艂atwa zwyci臋stwo, nic bardziej mylnego. Po zdecydowanej, wygranej pierwszej partii (25:13), kolejne dwie pad艂y 艂upem Ateny Warszawa. Sobot臋 ko艅czymy tragicznie i nastroje w ekipie nienajlepsze! Liczymy, 偶e jak to s艂owa piosenki "... ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela b臋dzie dla nas"

Niedziela 02.02.2014r. godzina 10.00- zaczynamy z nieoficjalnymi gospodarzami, dru偶yn膮 Esperanto Warszawa, która spisywa艂a si臋 znakomicie pierwszego dnia. I co? Zapowiada si臋 偶e nic! Nasze zawodniczki jakby jeszcze "w sobot臋", przegrywaj膮 zdecydowanie pierwsz膮 parti臋 17:25. I nagle zmiana! Co艣 zaskoczy艂o! Wygrywamy po super grze drugi set 25:20 a tie-break, to ju偶 formalno艣膰- 15:7 i mamy pierwsz膮 wygran膮 ju偶 z prawie pewnym awansu Esperanto. Brawo!
Ostatni mecz turnieju to niewygodna dru偶yna 6 Radom. Ale chc膮c by膰 na szóstym miejscu na Mazowszu musimy wygra膰. Podbudowane wygran膮 zawodniczki Nike Ostro艂臋ka, id膮 za ciosem i rozstrzygaj膮 ostatni pojedynek w dwóch setach.
Nie ma zachwytu, zrobili艣my na co by艂o nas w tej chwili sta膰, a turnieje w tej kategorii wiekowej, cz臋sto rz膮dz膮 si臋 swoimi prawam. By艂o kilka sensacji a za tak膮 nale偶y niestety uzna膰 nasza przegrana z Aten膮 Warszawa. Liczyli艣my równie偶 na zwyci臋stwo z Legionovia, która okaza艂a sie "czarnym koniem" imprezy i zas艂u偶enie j膮 wygra艂a!
Gratulujemy awansu dru偶ynom z Legionowa i Siedlec a naszym dziewczynom 偶yczymy kolejnych wygranych i wi臋kszej mobilizacji i pracy przed nast臋pnymi rozgrywkami!