Mistrzostwa Mazowsza kadetek - wyniki Drukuj Pole─ç znajomemu

Mistrzostwa Mazowsza kadetek wyniki na ┼╝ywo

Nike Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 3:0
(25:23, 33:31, 25:5)

LTS Legionovia - SMS Warszawa 3:0
(25:22, 25:13, 25:13)

Ostatni dzień turnieju. Walczymy z MOS-em o czwarte miejsce. MOS natomiast walczy o medal. Zapowiada się ciekawie.
Mamy to! Pokonujemy MOS 3:0 i zajmujemy czwarte miejsce na Mazowszu. Dwa pierwsze sety to wyrównana walka, zw┼éaszcza druga partia przynios┼éa bardzo du┼╝o emocji i zako┼äczy┼éa si─Ö po grze na przewagi 33:31. Trzeci set to rewelacyjna gra naszych zawodniczek i pogrom warszawianek 25:5.

Sytuacja w tabeli po czterech dniach turnieju jest nast─Öpuj─ůca:
- Mistrzem Mazowsza zostaje LTS Legionovia
- w walce o medale pozostaj─ů Sparta, MOS i SMS - wariantów jest kilka, a ka┼╝dy z wymienionych zespo┼éów mo┼╝e zaj─ů─ç miejsca od drugiego do czwartego
- Nike Ostro┼é─Öka straci┼éa szanse na medal, mo┼╝emy natomiast jeszcze wyprzedzi─ç w tabeli MOS i zaj─ů─ç czwarte miejsce na Mazowszu

I dzie┼ä ┼Ťroda 10.02.2016
MOS Wola Warszawa - Sparta Warszawa 3:1 (15:25, 25:18, 25:22, 25:21)

SMS Warszawa - Nike Ostrołęka 3:2 (25:16, 25:27, 25:16, 17:25, 16:14)

II dzień czwartek 11.02.2016
Sparta Warszawa - Nike Ostrołęka 3:1 (25:17, 25:22, 17:25, 25:21)

LTS Legionovia - MOS Wola Warszawa 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)

III dzie┼ä pi─ůtek 12.02.2016
SMS Warszawa - MOS Wola Warszawa 3:2 (25:20, 25:22, 18:25, 17:25, 15:8)

LTS Legionovia - Sparta Warszawa 3:0 (25:16, 25:23, 25:21)

Jak na razie w meczu SMS - MOS wszystko uk┼éada si─Ö po naszej my┼Ťli. Trzymamy kciuki za SMS!!! Niestety ju┼╝ tylko 2:1. Do boju SMS!!! Nie jest dobrze. Zapowiada si─Ö tiebreak. I mamy pi─ůtego seta.Ufff. SMS wygrywa 15:8 i w ca┼éym meczu 3:2. Pierwszy warunek zosta┼é spe┼éniony. Nie by┼éo te┼╝ niespodzianki w meczu LTS Legionovia - Sparta. Wygrana LTS 3:0 i drugi warunek zosta┼é spe┼éniony. Po trzech dniach turnieju w dalszym ci─ůgu jeste┼Ťmy w grze o medal.

IV dzień sobota 13.02.2016
Sparta Warszawa - SMS Warszawa 3:0 (25:18, 25:18, 25:17)

13:00 LTS Legionovia - Nike Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:13, 25:14)

Przed nami kolejny dzie┼ä siatkarskich zmaga┼ä. Wygrany pierwszego meczu zapewni sobie medal. My kibicujemy SMS-owi, bo ich zwyci─Östwo sprawi, ┼╝e jutro z MOS-em zagramy o br─ůz. W drugim meczu liczymy na nasz─ů dobr─ů gr─Ö i sprawinie niespodzianki w meczu z faworyzowan─ů Legionovi─ů.

Zaczyna si─Ö nie po naszej my┼Ťli - Sparta prowadzi 1:0. Nie jest dobrze - 2:0 dla Sparty. Dzi┼Ť Sparta pokaza┼éa moc i pewnie wygra┼éa 3:0. My mimo ambitnej walki przegrywamy z LTS 3:0 i tracimy szanse na medal.