Imieniny
7 Grudnia 2019
Sobota
Imieniny obchodz─ů:
Agaton, Ambro┼╝y,
Marcin, Ninomysł
Do ko┼äca roku zosta┼éo 25 dni.
Osiem powołań dla zawodniczek Nike Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: TomP   
16.10.2016.

Osiem powo┼éa┼ä dla zawodniczek Nike

 

A┼╝ osiem zawodniczek Nike Ostro┼é─Öka bra┼éo w ten weekend udzia┼é w ró┼╝nych zrupowaniach na Mazowszu.

Sandra Zu┼Ťka, Gabrysia Lendzioszek i Zuzia Brewczy┼äska uczestniczy┼éy w zgrupowaniu kadry Mazowsza rocznika 2002r. przed Turniejem Nadziej Olimpijskich. TNO z udzia┼éem naszych zawodniczek odb─Ödzi─Ö w dniach 17-19 pa┼║dziernika w Spale i we┼║mie w nim udzia┼é 16 reprezentacji wojewódzkich. Podstawowym celem TNO jest przegl─ůd uzdolnionej siatkarskiej m┼éodzie┼╝y, pod k─ůtem szkolenia centralnego (Kadra Polski). Zawody obserwowane b─Öd─ů przez trenerów m┼éodzie┼╝owych reprezentacji Polski. 24 zawodniczki otrzyma powo┼éania na kampy, które zaplanowano na 30 pa┼║dziernika - 5 listopada w Szczyrku. Liczymy, ┼╝e tak jak w poprzednich dwóch edycjach turnieju znajd─ů si─Ö tam równie┼╝ zawodniczki Nike (dla przypomnienia dwa lata temu by┼éa to Julka Serowiecka, a w zesz┼éym roku Natalia Mierzejewska).
Wiecej o turnieju TNO na stronie: http://www.pzps.pl/Przed-Turniejem-Nadziei-Olimpijskich-dziewczat-w-Spale.html

AKTUALIZACJA: W┼éa┼Ťnie dotar┼éa do nas bardzo dobra wiadomo┼Ť─ç, ┼╝e do kadry na TNO zosta┼éa powo┼éana dodatkowo 4 nasza zawodniczka. A mowa tu o Ali Lendzioszek, która w kadrze zast─ůpi┼éa jedn─ů z kontuzjowanych zawodniczek innego klubu.  Dla Ali jest to nie lada wyró┼╝nienie, gdy┼╝ rywalizowa─ç b─Ödzie z o rok starszymi od siebie zawodniczkami.

W tym samym czasie w Warszawie odbywa┼éy si─Ö zgrupowania najbardziej perspektywicznych zawodniczek Szkolnych O┼Ťrodków Siatkarskich województwa mazowieckiego. Z rocznika 2002 nasz klub reprezentowa┼éy Wiktoria Lipka i Ola Wnuk. Natomiast z rocznika 2003 by┼éy to Alicja Lendzioszek, Wiktoria Sawicka i Aleksandra Nowak.

Wszystkie wymienione zawodniczki s─ů uczennicami Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostro┼é─Öce. Wspó┼épraca ze szko┼é─ů uk┼éada nam si─Ö bardzo dobrze. Mam nadziej─Ö, ┼╝e wzorowe wspó┼édzia┼éanie utrzyma si─Ö na d┼éu┼╝szy czas. Jeste┼Ťmy  klubem, który co roku dostarcza kilka zawodniczek do Kadry Mazowsza i liczba ta co roku ro┼Ťnie. Stawia to nas w czo┼éówce klubów mazowieckich i ┼Ťwiadczy o bardzo dobrej pracy z m┼éodzie┼╝─ů. A zaznaczy─ç trzeba, ┼╝e Mazowsze to jedno z najsilniejszych, jak nie najsilniejsze województwo w m┼éodzie┼╝owej ┼╝e┼äskiej siatkówce.  - komentuje Dariusz Piersa, Prezes OTPS Nike.

Pisz─ů o nas:
http://www.eostroleka.pl/mlode-siatkarki-nike-ponownie-docenione,art56090.html

Zmieniony ( 17.10.2016. )
 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »
Najbli┼╝sze mecze

I liga kadetek
Nike Ostrołęka

liga młodziczek
Nike Ostrołęka

II liga juniorek
Nike Ostrołęka

II Liga Juniorek
  

Pkt

Mecze

1

   

2

   

3

   

4

   

5

   

6

   

7

   

8

   

9

   

10

   

11

   

 

I Liga Kadetek
  

Pkt

Mecze

1

Legionovia
Legionowo

  

2

Mos Wola Warszawa

  

3

Atena Warszawa

  

4

Nike Ostro┼é─Öka 

  

5

Nike W─Ögrów

  

6

Esperanto Warszawa

  

7

NOSiR Nowy Dwór Maz.

  

8

Metro Warszawa

  
   

 

Punktacja ligi młodziczek
  

Pkt

 1

  

 2

  

 3

  

4

  

5

  

 6

  

7

  

8

  

9

  

10

  

11

  

12

  
 

awans do finału

 

awans do 1/2 finału

Wydanie polskie: Copyright (C) 2005 Polskie Centrum Joomla! :: (C) 2019 Oficjalna strona zespˇ│u siatkˇwki kobiet NIKE Ostro┼é─Öka
Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.